دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 5492
تعداد نوشته ها : 6
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

با توجه با گسترش روز افزور فرمت های مختلف صوتی و تصویری در دنیای دیجیتال که ناشی از وجود نرم فزار های مختلف با کارایی های متفاوت و فرمت های مختلف است و از طرفی عدم دسترسی به سایر نرم افزار های پخش مدیا برای کاربران و یا راحتی استفاده از برخی از نرم افزارهای خاصبرای کاربران بسیاری با برخورد با فرمت های متفاوت و  ناشناخته از دید خود  سریعا با ابزار مبدل آن فرمت ا به فرمت دلخواه خود تبدیل می نمایند. 

OJOsoft Total Video Converter نرم افزاری خوب و کارآمد و راه حلی برای اجرا و تبدیل بسیاری از فرمت های صوتی و تصویری است. این مبدل از یک موتور تبدیل مدیای قدرتمند داخلی برخوردار است که شما را قادر می سازد با سرعتی بسیار زیاد فایل ها را تبدیل کنید.

وقتی نرم افزار را نصب می کنید یک پلیر هم همراه آن نصب می شود که از بسیاری از فرمت های رایج پشتیبانی می کند. این نرم افزار قدرتمند از بسیاری از فرمت ها ویدئویی مانند فرمت های 3GP/3GPP, 3G2/3GP2, MJPEG, AVI, DivX, Xvid, MPG, MPEG (MPEG-1/2), DAT, FLV, MKV (Matroska), QuickTime (MOV,QT), MP4, M4V, VOB, WMV, ASF, TS, MPEG-4 AVC, DVR-MS, H.263, H.264, X.264 پشتیبانی نموده و نیز توانایی گرفتن فرمت های ویدئویی MP4, MOV, 3GP, 3G2, MPEG, MPG, VOB,   پAVI, ASF, WMV, FLV, H.264, MJPEG, TS را به عنوان خروجی دارا می باشد. 

این نرم افزار همچنین از فرمت های صوتی MP3, WMA, M4A, AAC, AC3, MP2 و سایر فرمت های ی دستگاه های همراه مانند Sony PSP, Apple iPod nano/video/classic/touch/TV Out, Apple TV, iPhone, Zune, Smartphones, PDAs, Other Portable Media Players پشتیبانی می کند. 


قابلیت های کلیدی نرم افزار OJOsoft Total Video Converter 2.5.1.1121:

- قابلیت های تبدیل فایل ویدئویی به فرمت های مختلف

- قابلیت جدا کردن صدا از فایل های ویدئویی

- امکان تبدیل گروهی فایل های ویدئویی در یک لیست

- پشتیبانی از فرمت های ویدئویی معروف MKV, TS, h.264, x.264, vc-1

- امکان تبدیل سریع فایل ها با بهترین کیفیت خروجی

- قابلیت انتخاب سایز فایل، Bit Rate ، NTSC/PAL ، تعداد فریم ها ، Audio Codec و...

- امکان pause, stop and continue در هنگام تبدیل

- پشتیبانی از آخرین نسخه از ویندوز ویستا

- و ...

---

دانلود - 15.5 مگابایت | لینک کمکی 


جمعه نهم 12 1387
X